TECHNICKÉ PARAMETRY


TAHAČ

Typ KENWORTH T600A
Motor Detroit
Výkon cca 450 hP
Výška 3,8 mtr

Legendární, třínápravový kapotový truck s prostornou ložnicí, klimatizací a nezávislým topením - celá vnitřní část prošla v r. 2003 generální rekonstrukcí.

Komfortní ložnice s matrací pro dvě osoby, polstrování v kůži, větrání bočnicemi a průzor v horní části nástavby. Součástí ložnicové části je barevný televizor. V kabinové části úložné prostory pro zavazadla a zavěšení oděvů. Lednička pro chlazení nápojů a potravin.

Palubovka s budíky v chromových rámečcích, vykládaná dřevem. Asynchronní převodovka. Nové sedačky s vyšitými logy KENWORTH. Handsfree pro mobilní telefony NOKIA. Rádio s CD přehrávačem. Vysílačka.

Pro případné nenechavce je truck chráněn proti vniknutí a odcizení několika kombinacemi zabezpečovacích zařízení.

Vnější design - po kompletní generálce kapotové části včetně plastových prvků, chromových dílů, nové disky kol. Nová akrylátová barva v barvě karmínové červené.


NÁVĚS

Návěs je vybaven prezentační částí (v bocích vyjímatelné panely, sloužící k upevnění produktů), vyvýšeným jednacím místem s konferenčním stolem a židlemi, kuchyňkou a sociálním zařízením.

Kuchyňka je standardně vybavena mikrovlnnou troubou, vařičem, chladničkou, dřezem a základní sadou nádobí. Sociální zařízení se skládá z WC a sprchového koutu.

K dispozici je elektrocentrála a stlačený vzduch. V celém návěsu jsou kompletní rozvody elektřiny. V dolní části jsou umístěny nádrže s vodou. Zadní část návěsu tvoří zvedací plošina. Délka návěsu je 13,5 mtr.

Součástí návěsu je stan, umístitelný volitelně z obou stran návěsu. Stan je plně uzavíratelný, s okny, a byl ušit na zakázku v roce 2003. Vnější i vnitřní části návěsu byly kompletně rekonstruovány v roce 2003. Rozměry stanu - cca 12x7 mtr. K dispozici je dále dřevěná podlaha - pódium.

nákres

Návěs - vnitřní dispozice