Americké trucky v naší garáži

Americká klasika v nejryzejší podobě: výrazný čumák, spousta chromu, asynchronní převodovka, žádná elektronika.

To jsou oni:

PETERBILT 379

Tento model je ukázková americká legenda: typický výrazný čumák, nablýskaný chrom v kombinaci s černým lakem.

Před koupí byl delší dobu na odpočinku; předtím sloužil přepravní firmě, kde ho používali k těžké práci a na nějakou tu parádu nehleděli.

Tahač prošel naší dílnou a poté, co si ho kluci mechanici vzali do parády,  je z něj opět dechberoucí třpytivá americká ikona.

Tento Peterbilt hrál v maďarském filmu ARGO z roku 2004 (samozřejmě vozil padouchy ;), stejně jako náš druhý americký truck KENWORTH T600A (Fontána pro Zuzanu II).

PETERBILT 379

Technické parametry
 • check
  Motor Caterpillar 6, válec 14 l
 • check
  Výkon cca 425 hP
 • check
  Převodovka 6x4

KENWORTH T600A

Technické parametry
 • check
  Motor Detroit
 • check
  Výkon cca 450 hP
 • check
  Výška 3,8 m

KENWORTH T600A

Legendární, třínápravový kapotový show truck s prostornou ložnicí a klimatizací. Vnitřní část po celkové generálce. V našem vlastnictví od roku 2002.

Komfortní ložnice - letiště, polstrování v kůži, větrání bočnicemi a průzor v horní části nástavby.  V kabinové části úložné prostory, lednička pro chlazení nápojů a potravin.

Palubka ve dřevě, chromované budíky, počet budíků skoro jako v letadle. Asynchronní převodovka. Stylové sedačky s vyšitými logy Kenworth.

Kenworth T600A se na amerických dálnicích objevil v polovině sedmdesátých let minulého století. Poslední kusy sjely z výrobní linky v roce 2008, kdy šestistovku nahradil typ T660. Na českých silnicích ho potkáte skutečně výjimečně a když už, rozhodně ho nepřehlédnete.

FOTOGALERIE

Návěs za tahač

Komfortní návěs pro prezentaci výrobků, včetně bočního stanu

K tahačům nabízíme náš vlastní návěs. Návěsová sestava je vhodná pro firemní prezentace, zázemí závodních týmů, výstavní expozice na veletrzích, pro nezapomenutelnou roadshow, srazy, kulturní akce.

Uvnitř je návěs reprezentativně vybavený; využíváme jej sami jako předváděcí centrum nářadí na veletrzích a výstavách. V bocích jsou nainstalovány vyjímatelné perforované panely, nasvícené bodovými světly. Pod nimi připevněné vozíky s úložnými prostory. Tato část se nechá změnit a je zde možné prezentovat vaše výrobky a služby.

V přední části návěsu se nachází vyvýšené jednací místo, s prostorem pro promítání vašich reklamních spotů. Kuchyňka a sprchový kout s toaletou. Vybavení a nábytek do návěsu je vyrobený na míru.

Návěs je vybaven kompresorovou stanicí, elektrocentrálou s rozvody elektřiny a vodními nádržemi. V zadní části návěsu je hydraulická rampa, která po sklopení tvoří pohodlný vstup do prostor návěsu.

K návěsové části patří stanová konstrukce se stanem s uzavíracími boky, rozbalitelný z jedné i druhé strany návěsu. Na návěs se dají umístit vlajky a bilboardová konstrukce, kterou jen tak někdo nepřehlédne.

Pronajměte si naše tahače:

Jako exkluzivní dárek pro muže se srdcem kamioňáka

Jako promotruck pro prezentaci výrobků a služeb

Další náklaďáky v naší garáži

Nejenom americké trucky, v garáži máme i další skvosty - převážně tahače Tatra. Také tyto kamiony nabízíme k pronájmu. Nejčastější využití: pro filmové záběry retro snímků, reklamní spoty atp. Máme toho hodně, zeptejte se!

KONTAKT

Máte dotazy ohledně našich amerických trucků? Kontaktujte nás, co nejdříve se ozveme zpět.

[lama-form barva=“#970000″ email=“petra.kupska@alfavaria.cz“ url=“http://kenworth.cz/zprava-odeslana/“]

ALFAVARIA Group s. r. o, Londýnská 78, 460 01 Liberec

2020 © Kenworth.cz