Americké trucky v naší garáži

Americká klasika v nejryzejší podobě: výrazný čumák, spousta chromu, asynchronní převodovka, žádná elektronika.

To jsou oni:

PETERBILT 379

Tento model je ukázková americká legenda: typický výrazný čumák, nablýskaný chrom v kombinaci s černým lakem.

Před koupí byl delší dobu na odpočinku; předtím sloužil přepravní firmě, kde ho používali k těžké práci a na nějakou tu parádu nehleděli.

Tahač prošel naší dílnou a poté, co si ho kluci mechanici vzali do parády,  je z něj opět dechberoucí třpytivá americká ikona.

Tento Peterbilt hrál v maďarském filmu ARGO z roku 2004 (samozřejmě vozil padouchy ;), stejně jako náš druhý americký truck KENWORTH T600A (Fontána pro Zuzanu II).

PETERBILT 379

Technické parametry
  • Motor Caterpillar 6, válec 14 l
  • Výkon cca 425 hP
  • Převodovka 6x4

KENWORTH T600A

Technické parametry
  • Motor Detroit
  • Výkon cca 450 hP
  • Výška 3,8 m

KENWORTH T600A

Legendární, třínápravový kapotový show truck s prostornou ložnicí a klimatizací. Vnitřní část po celkové generálce. V našem vlastnictví od roku 2002.

Komfortní ložnice - letiště, polstrování v kůži, větrání bočnicemi a průzor v horní části nástavby.  V kabinové části úložné prostory, lednička pro chlazení nápojů a potravin.

Palubka ve dřevě, chromované budíky, počet budíků skoro jako v letadle. Asynchronní převodovka. Stylové sedačky s vyšitými logy Kenworth.

Kenworth T600A se na amerických dálnicích objevil v polovině sedmdesátých let minulého století. Poslední kusy sjely z výrobní linky v roce 2008, kdy šestistovku nahradil typ T660. Na českých silnicích ho potkáte skutečně výjimečně a když už, rozhodně ho nepřehlédnete.

FOTOGALERIE

Návěs za tahač

Komfortní návěs pro prezentaci výrobků, včetně bočního stanu

K tahačům nabízíme náš vlastní návěs. Návěsová sestava je vhodná pro firemní prezentace, zázemí závodních týmů, výstavní expozice na veletrzích, pro nezapomenutelnou roadshow, srazy, kulturní akce.

Uvnitř je návěs reprezentativně vybavený; využíváme jej sami jako předváděcí centrum nářadí na veletrzích a výstavách. V bocích jsou nainstalovány vyjímatelné perforované panely, nasvícené bodovými světly. Pod nimi připevněné vozíky s úložnými prostory. Tato část se nechá změnit a je zde možné prezentovat vaše výrobky a služby.

V přední části návěsu se nachází vyvýšené jednací místo, s prostorem pro promítání vašich reklamních spotů. Kuchyňka a sprchový kout s toaletou. Vybavení a nábytek do návěsu je vyrobený na míru.

Návěs je vybaven kompresorovou stanicí, elektrocentrálou s rozvody elektřiny a vodními nádržemi. V zadní části návěsu je hydraulická rampa, která po sklopení tvoří pohodlný vstup do prostor návěsu.

K návěsové části patří stanová konstrukce se stanem s uzavíracími boky, rozbalitelný z jedné i druhé strany návěsu. Na návěs se dají umístit vlajky a bilboardová konstrukce, kterou jen tak někdo nepřehlédne.

Pronajměte si naše tahače:

Jako exkluzivní dárek pro muže se srdcem kamioňáka

Jako promotruck pro prezentaci výrobků a služeb

Další náklaďáky v naší garáži

Nejenom americké trucky, v garáži máme i další skvosty - převážně tahače Tatra. Také tyto kamiony nabízíme k pronájmu. Nejčastější využití: pro filmové záběry retro snímků, reklamní spoty atp. Máme toho hodně, zeptejte se!

KONTAKT

Máte dotazy ohledně našich amerických trucků? Kontaktujte nás, co nejdříve se ozveme zpět.

ALFAVARIA Group s. r. o, Londýnská 78, 460 01 Liberec

2020 © Kenworth.cz